Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Wycnly Женски Фустани Без Ракави V-Вратот Солидна Повик Макси Летен Фустан Шпагети Ремен Секси Тенок Партија Матурска Елегантна Сирена Фустани Сина М

Wycnly Женски Фустани Без Ракави V-Вратот Солидна Повик Макси Летен Фустан Шпагети Ремен Секси Тенок Партија Матурска Елегантна

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

макси фустан без ракави за жени лелеави фустани за жени пролетни фустани за жени макси фустани со долги ракави женски секојдневни фустани женски секојдневни фустани долги ракави макси летни макси фустани за жени тексас фустан коктел фустани за жени макси фустани жени од рамо макси фустан обвивка макси фустан макси фустан макси фустан женски летни фустани макси породилен фустан фустан со надуен ракав пролетен фустан пролетни фустани. ГОЛЕМИНА и ГРИЖА : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме во описот на производот ,Изберете ја големината според неа. : Средна Биста : 82см/32.43" Половината : 78см/30.Овие Женски Фустани се изработени од висококвалитетен материјал од памучна мешавина, мек на допир, лесен и течен,облечен во удобно и не иритирачки. Повод : Летен Женски Фустан Погоден За Запознавање, Свадба, Бритдеј, Коктел, Забава, Клуб, Вечера, Плажа, Одмор, Одмор И Секојдневно Wear.71 "Половината : 66см/25.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.