Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чудо нации за момчиња од карго шорцеви, 2-пакувања, големини 4- & хаски

Чудо нации за момчиња од карго шорцеви, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 310.88
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Земете две пакувања од карго шорцеви за момчиња од Wonder Nation. Двојно е удобност и ладно со плетена половината за лесно носење и карго стил што никогаш не згаснува. Исклучиво на. Вклучува 2 карго шорцеви. Плетете ја еластичната лента за половината со врзана вратоврска за голема удобност. Отворени џебови однапред и назад; Размавнувајќи ги џебовите. Докажано дете тешко : истегнување ткаенина. 97% памук/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Карго шорцеви за момчиња од чудо нација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.