Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гаранималс Бебе и Детско момче од шорцеви, 4-пакувања, големини 12м-5Т

Гаранималс Бебе и Детско момче од шорцеви, 4-пакувања, големини 12м-5Т

DEN 255.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Jackекпот! Време на игра на Naptime Ништо не ја победи спортската удобност на шорцевите на решетките на Гаранималс, сега во четири пакувања заштедуваат пари. Опуштено вклопување и еластична лента за половината нудат удобно вклопување за него и без напор и исклучување за вас. Поставете ги со мета или резервоар и подгответе се да го земете денот. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : четири пара шорцеви. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : ленти со акцент. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. БЕЗБЕДНИ И МОЈА МОЈА НА БОЈОТ ШОТИ 4-ПАК ОД ГАРАНАМАЛИ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.