Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
С. Поло Асн. Момци Француски Тери кратки, големини 4-18

С. Поло Асн. Момци Француски Тери кратки, големини 4-18

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Лесно влечење на шорцеви беа направени за игра, така што знаете дека ќе ви требаат повеќе од една. Овие меки и удобни француски тери шорцеви доаѓаат во забавни бои со везен дизајн на лого. Верувајте ни, овие ќе бидат брз фаворит од игралиштето до кафетеријата. Тенок вклоп. 9 3/4 "Подигнете. Приближно. In Seam : 7 ''. Два предни џебови од свинско месо, еден заден џеб. Еластична лента за половината со влечење. Потпис на коњаник на коњаник на левата нога. 60% памук, 40% полиестер. Увезен Поло Асн. Солиден Тери краток за момчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.