Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Детско место момчиња печатени шорцеви од Чино, големини со 4-16

Детско место момчиња печатени шорцеви од Чино, големини со 4-16

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Случајно кул. Овие чино шорцеви за момчиња од детското место имаат забавно печатење на гуштер и прилагодлива половината за совршено вклопување. Затворање на копчињата со поштенски мува. Наклонети џебови однапред; заварувачки џебови на грб; јамки на појас. Внатрешно табулаторот за прилагодување на копчето на половината за совршено вклопување и одлична удобност. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Достапно само на Интернет. Печатете ги шорцевите од Кино за момчиња од детското место.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.