Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Фустани За Свадба Гостин Aut Мини Тенок Тенок Обвивка Партија Фустани Црна

Женски Фустани За Свадба Гостин Aut Мини Тенок Тенок Обвивка Партија Фустани Црна

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : С Биста : 74см/29.13" Половината : 60см/23.62" Колк : 80см/31.50" Должина : 117см/46.06" Големина : М Биста : 79см/31.10" Половината : 65см/25.59" Колк : 85см/33.46" Должина : 118см/46.46" Големина : Л Биста : 84см/33.07" половината : 70см/27.56" колк : 90см/35.43" должина : 119см/46.85" големина : xl биста : 89см/35.04" половината : 75см/29.53" колк : 95см/37.40" должина : 120см/47.24" големина : xxl Биста : 94см/37.01" половината : 80см/31.50" колк : 100см/39.37" должина : 121см/47.64" женски aut секси мини тенок Фустан тенок Обвивка колк партија фустанкарактеристики : материјал : полистер+спандекс, растеглив, Лесен и многу заоблен, горе наредени, не гледаат низ, се вклопува како ракавица.Асиметричен свечен фустан добро за вечера или празнична работа настан, пресекот на бистата нема да биде премногу низок, ќе ви се допадне, секси и елегантно, одлично одговара.Карактеристики : едно рамо, исечок, Долг ракав, висок струк, надвор од рамото, асиметричен пресечен раб, страничен патент, дизајн на обвивка, свечен фустан, миди фустан, фустан за коктел забава, празничен фустан, фустан за свадбен гостин.Прилики : гостин на свадба, забава, коктел, празник, свечено, вечерно излегување, танцување, вечера, секојдневна облека. Стил добар за пролет, лето, aut и fall.Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, сушење на воздух.Женски Есенски Секси Мини Тенок Фустан Тенка Обвивка Колк Партија Фустанматеријал : Полиестер, Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 310gpackage големина : 28x25x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) женски свадбени гостински фустани;девојки дипломирање фустан. Фустанот е погоден за дневна, плажа, забава, ноќно излегување, клуб,свадбен гостин, с и одмор. Фустанот е погоден за носење со вашата омилена капа на плажа, високи потпетици, сандали, ѓердан и други прекрасни мали додатоци. Тоа е исто така одличен подарок за дипломирање, Денот на Мајката, љубовниците, себе си, Денот на Вљубените, родендени, годишнини и други празници. Женски Aut Секси Мини Тенок Фустан Тенок Завиткајте Хип Партија Фустан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.