Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Прекршок Менс Хамранд Водоотпорна Јакна

Прекршок Менс Хамранд Водоотпорна Јакна

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Школка : 100% Полиамид, стп облога, Постава : 100% Полиестер3 поштенски џебови пластифицирани манжетни со прилагодувачи за прицврстување на допир отстранлив патент од хаубата нацртај водоотпорен 3000мм, ветроупорен, снимен шевовецреспас Машки Големина На Градите (приближно) : С - 35-37ин/89-94см, М - 38-40ин/96,5-101,5 СМ, л - 41-43ин/104-109см, хл - 44-46ин/111,5-117см, ххл - 46-48ин/117-122см, 3хл - 48-50ин/122-127цмпомошна забелешка : одговара на вашата нормална големина. ИЗЛЕЗ4993. 100% Полиамид. Прекршок Менс Хамранд Водоотпорна Јакна. Дожд. Палто. Зима. Пешачење. Мажи. Машко. Темно Сива.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.