Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Птици Пеперутки Пауни Тукани Лисја Од Палми Капак За Растегнување На Столот Заштитно Седиште Лизгање За Трпезарија Хотел Свадбена Забава Комплет од 4

Птици Пеперутки Пауни Тукани Лисја Од Палми Капак За Растегнување На Столот Заштитно Седиште Лизгање За Трпезарија Хотел Свадбена

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Перење, полиестерски материјал, ткаенина од млечни влакна.Универзална големина на вклопување.Одговара за повеќето големина стол. Должина на грбот на столот 14-20 инчи, висина на грбот 20-25 инчи, должина на седиштето 16-20 инчи, ширина на седиштето 14-20 инчи.Навлаките за стол ги штитат вашите столчиња за јадење од дамки, нечистотија и исто така можат да го спречат вашиот стол од чкртање деца или гребење и гризење миленичиња.Столот покрива со светли бои и модерни модели е совршен за украсување на вашиот стол.Рашири Стол Лизгалки За Декоративни, Седиште Заштитник Е Отстранлив и Перат . Перење, полиестерски материјал, ткаенина од млечни влакна. Универзална големина на вклопување.Одговара за повеќето големина стол. Должина на грбот на столот 14-20 инчи, висина на грбот 20-25 инчи, должина на седиштето 16-20 инчи, ширина на седиштето 14-20 инчи. Навлаките за стол ги штитат вашите столчиња за јадење од дамки, нечистотија и исто така можат да го спречат вашиот стол од чкртање деца или гребење и гризење миленичиња. Столот покрива со светли бои и модерни модели е совршен за украсување на вашиот стол.Рашири Стол Лизгалки За Декоративни, Седиште Заштитник Е Отстранлив и Перат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.