Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Подлога Рашири 1-Парче Текстура Мрежа Лизгање Троседот Покритие, Сива

Подлога Рашири 1-Парче Текстура Мрежа Лизгање Троседот Покритие, Сива

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Додадете боја и текстура во вашата соба со капакот На Софата За Истегнување На Подтексот. Текстурираната шема на решетката и 28 бои погодни за декор овозможуваат добро да се вклопи во секоја просторија. Тој е мек за допир, пријателски за Кожата, дише, издржлив и отпорен на абење.  Со вградени еластични агли, може посовршено да одговара на вашиот тросед, покривајќи ја софата на секој раб. Капакот на софата може лесно да се измие во машина и да се исуши за да изгледа свежо и чисто, и е одличен избор за покривање мебел за домови со деца и домашни миленици. Карактеристики : Заштитете Го Вашиот Мебел : Нашите навлаки за лизгање на софата може да помогнат да се заштити вашиот мебел од секојдневно кинење, излевање, дамки и така натаму. Тоа е одличен избор за домови со деца миленичиња. Мека и издржлива ткаенина : 85% Полиестер и 15% Спандекс, мека на допир, пријателска За Кожата, дише, издржлива и отпорна на абење. СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Вградени еластични агли за да се задржи капакот на место и за полу-прилагодено вклопување. Еластичен полиестерски материјал со висока јачина, флексибилен и мек, одговара на повеќе мебел, една големина одговара на сите. ЛЕСНА НЕГА : машина за перење И миење во ладна вода. Нема белило. Различни бои треба да се мијат одделно. ШИРОКО КОРИСТЕНИ : Стилските И концизни капаци на каучот имаат широк спектар на апликации, погодни за семејства, ресторани, хотели, кафулиња, барови и други потребни места. Обезбедената цврста боја го олеснува координирањето со вашиот вселенски декор. Применлива големина : (прибл.) Фотелја/1-Седиште : 32-47 инчи широк (80-120см); Љубовно Седиште/2-Седиште : 57-70 инчи широк (145-180см); Софа/3-Седиште : 72-92 инчи широк(185-235см); Х-Голем/4-Седиште : 95-118 инчи широк(237-295 см). Спецификација На Производот : 1.Карактеристики : 100% Сосема Нов и Квалитетен! 2.Тип : Троседот Slipcover; Карактеристики : Еластична, Софа Декорација, Троседот Заштитник; 3.Материјал : Растеглив Материјал-Истегнување Што Брзо Закрепнува! 4.Дизајн : уникатен дизајн на текстурирана мрежа за подобрување на вашиот Пакет за украсување на домот вклучен : 1x Известување За Капакот На Софата : Поради различната светлина и различната резолуција на екранот на компјутерот, бојата прикажана на екранот може да биде малку поинаква од вистинската ве Молиме запомнете : нашите навлаки за лизгање на софата не се водоотпорни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.