Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уникатни Поволни Цени Вртливиот Раширен Компјутерски Стол Покрие Сиво

Уникатни Поволни Цени Вртливиот Раширен Компјутерски Стол Покрие Сиво

DEN 351.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Изработена од висококвалитетна полиестерска и спандекс ткаенина, Овој Уникатен Капак За Седишта За Канцелариски Стол Е мек, удобен, одлично дише. Лизгањето на канцеларискиот стол е растегливо, истегнувањето што брзо се опоравува. Едноставен и стилски дизајн, му дава на вашиот стар или грд стол луксузен и брилијантен изглед. Лесно се координира со декорот на вашата соба. Совршен за дневна соба, спална соба, канцеларија, хотел итн. Високо-растегливата ткаенина го прави капакот за лизгање на столот лесен за ставање и соблекување и му овозможува на капакот да одговара на повеќето видови столови. Машина за перење и лесна за чистење. Ве молиме погледнете го мерењето за да бидете сигурни дека навлаките за канцелариски стол одговараат на вашиот стол пред да го купите и овозможуваат мала разлика во бојата поради варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото.Земја на потекло : Увезена содржина На Ткаенина : 98% полиестер, 2% Спандекс Уникатни Поволни Цени Вртливиот Раширен Компјутерски Стол Покрива Сив Материјал : 98% полиестер и 2% спандекс. Погоден за повеќето големини на стол : Висина На Грбот : 27,5"- 31,5", Ширина На Грбот : 17,7"- 22,8",Дебелина На Грбот : 5,1"- 6,3"Должина на Седиштето : 17,7"- 22,8", Ширина На Седиштето : 17,7"- 23,6". Задни ремени и дизајни на еластични ленти на работ. Заштитете го вашиот стол за јадење од нечистотија, валкани, гребнатини, истури итн. Пакет Вклучени : 1 х канцеларија стол покритие (без стол). Машина за перење за лесна нега. Земја на потекло : Увезена Содржина На Ткаенина : 98% полиестер, 2% спандекс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.