Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Норма Камали-Женски Батвинг Кардиган

Норма Камали-Женски Батвинг Кардиган

DEN 530.24
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женскиот Кардиган За Капење Норма Камали е црн отворен кардиган кој се одликува со стилски дизајнерски изглед и одлична удобност. Ова е француски тери кардиган во кожурец стил и е направен од лесна ткаенина за дрес за мек и мазен изглед. Овој женски џемпер од кардиган ќе ве стопли и пријатно во текот на зимските месеци и може да се носи со која било кошула одоздола. Овој Женски Кардиган За Капење Норма Камали има долги ракави и широки ребра околу облеката што го прави да изгледа уникатно. Овој кардиган можете да го усогласите со хемија и панталони Од колекцијата Облека Норма Камали што се продава одделно. Норма Камали Женски Батвинг Кардиган : Отворен Кардиган. Француски тери. Долги ракави. Широко ребра околу облеката.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.