Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Меки Јакни од слез За Жени, Женски Чиста Боја Со Долги Ракави Лабава Долга Џемпер Кардиган Со Качулка Облека Зимски Палта Божиќни Подароци За Жени

Меки Јакни од слез За Жени, Женски Чиста Боја Со Долги Ракави Лабава Долга Џемпер Кардиган Со Качулка Облека Зимски Палта Божиќни

DEN 649.76
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски Долги Ракави Чиста Боја Лабава Долга Џемпер Кардиган Со Качулка Надворешна облека ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 95%полиестер+5%спандекс, мека буци шенил плетена ткаенина, пријателска за кожата и удобна за носење.Карактеристики : Класичен отворен преден дел, бујно плетен, широк долг ракав, лабаво вклопување, раменици за капки, ребрести манжетни и полите, прекрасни бои, опуштено вклопување, два големи странични џебови, целосна должина на покривање на колкот.Овој Плетен Широк Џемпер Палто е одличен за дами да носат во пролет, fall и зимски денови. Костум за забава, работа, датум, училиште, шопинг, свадба, коктел, улица, враќање дома, на отворено или секојдневен далиј.Женски зимски топли џемпери од кардиган, слаба лабава облека, отворена предна кардиганска јакна, доволно пространа за удобно носење слоеви одоздола, откако ќе ја облечете, ќе сакате да спиете во неа! Информации за производот : Сезона : Зимски Пол : Женски Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Ракавот За Печатење : Долга Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Еез Женски Капут Ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер и монитор settings Please овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен)Големина : SНАС : 4велика БРИТАНИЈА : 8ЕУ : 36Биста : 104cm/40.94"Должина : 91cm/35.83"Ракав : 51cm/20.08". Големина : MНАС : 6велика БРИТАНИЈА : 10ЕУ : 38Биста : 106cm/41.73"Должина : 92cm/36.22"Ракав : 52cm/20.47". Големина : LНАС : 8велика БРИТАНИЈА : 12ЕУ : 40Биста : 108cm/42.52"Должина : 93cm/36.61"Ракав : 53cm/20.87". Големина : XLНАС : 10велика БРИТАНИЈА : 14ЕУ : 42Биста : 110cm/43.31"Должина : 94cm/37.01"Ракав : 54cm/21.26". Големина : XXLНАС : 12велика БРИТАНИЈА : 16ЕУ : 44Биста : 112cm/44.09"Должина : 95cm/37.40"Ракав : 55cm/21.65". Големина : XXXLНАС : 14велика БРИТАНИЈА : 18ЕУ : 46Биста : 114cm/44.88"Должина : 96cm/37.80"Ракав : 56cm/22.05". Големина : XXXXLНАС : 16велика БРИТАНИЈА : 20ЕУ : 48Биста : 116cm/45.67"Должина : 97cm/38.19"Ракав : 57cm/22.44". Големина : XXXXXLНАС : 18велика БРИТАНИЈА : 22ЕУ : 50Биста : 118cm/46.46"Должина : 98cm/38.58"Ракав : 58cm/22.83" Јакни за Жените. Зимски Палта. Џемпери За Жени. Подароци За Жени. Божиќни Подароци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.