Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
апсуј Џемпери За Жени Царинење Цврста Боја Обичен Пуловер Со Долг Ракав Исклучен Џемпер Од Рамо Врвна Црна Големина 2XL

апсуј Џемпери За Жени Царинење Цврста Боја Обичен Пуловер Со Долг Ракав Исклучен Џемпер Од Рамо Врвна Црна Големина 2XL

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

апсуј Џемпери За Жени Дозвола Од Рамо Обичен Пуловер Со Долги Ракави Џемпер Со Цврста Боја Врвна Црна Големина 2 XLabsuyy е сеопфатна прекугранична продавница за е-трговија која главно се занимава со категории производи за женски Џемпери. Овде не само што можете да купите Џемпери за Жени Дозвола и други квалитетни производи по најприфатлива цена. Во исто време, можете да пребарувате и други производи од нашата продавница во форма на "име на брендот + клучен збор" (на пример : апсујни Џемпери за Дозвола За Жени).Тековните категории на производи најчесто се пребаруваат за клучни зборови.валентин џемпери за жени во бели џемпери за дозвола за жени под џемпери од 10,00 долари џемпери за пуловер за жени меки зимски џемпери за жени 2021 џемпери за пуловер за жени џемпери со качулка За жени Плус големина џемпери со пуловер за жени исечени Џемпери За Жени Забелешка : Купете повеќе парчиња за подобра цена!!!. Џемпери За Жени Дозвола Женски Повик Солидна Надвор Рамо Пуловер V-Вратот Блуза Долги Ракави Врвови Џемпер Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен, Долг Ракав, Половер ,Цврст Џемпер,Секојдневни врвови,Надвор Од Рамото,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Секојдневна блуза Аутунм. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Дизајнот го прави повеќе секси и привлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет. 5. ЗАБЕЛЕШКА : рачно или нежно перење во машина во ладна вода / избелувајте / исушете Ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далиј Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Јака : Стил На Вратот : Секојдневен, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Си. Предмет клучни зборови : долги џемпери за жени за надвор со качулка џемпери со пуловер за жени џемпери со качулка за жени џемпери со големи дуксери за жени модни џемпери за жени трендовски џемпери со пуловер за жени џемпери со качулка за жени со качулка плус големина кардиган џемпери за жени долги есенски џемпери за жени. Слатки Џемпери За Жени. ●Перење● : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка,забранете белење, користете кеси за перење ако користите миење. Есенски Џемпери За Жени 2023 година. Плус Големина Џемпери.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.