Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мунлар Женски Кардиган Џемпери, Модни Жени Обични Ленти Крпеница Долги Ракави Џемпер Кардиган Џемпер Џемпери

Мунлар Женски Кардиган Џемпери, Модни Жени Обични Ленти Крпеница Долги Ракави Џемпер Кардиган Џемпер Џемпери

DEN 811.04
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Добро направен џемпер!Избркајте го досадното во нашиот мунларен џемпер кардиган!Проучете ги класиците со Џемпер Од Мунлар, суштински без кој никогаш не треба да бидете. Спарете го со фармерки и чизми за елегантно безвременски изглед или обложете го преку лелеаво макси здолниште за неверојатно романтична облека. Мунлар Женски Кардиган Џемпери, Модни Жени Обични Ленти Крпеница Долги Ракави Џемпер Кардиган Џемпер Џемпери. Големина Табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94" Ракав : 60см/23.62" Должина : 88см/34.65"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 109см/42.91" Ракав : 61.5 см/24.21" Должина : 90см/35.43"Големина : Л САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 114 CM/44.88" ракав : 63cm/24.80" должина : 92cm/36.22"големина : xl сад : 10 Велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 119cm/46.85" ракав : 64.5 Cm/25.39" должина : 94cm/37.01"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА Британија : 16 Еу : 42 БИСТА : 124СМ/48.82" ракав : 66см/25.98" должина : 96см/37.80"големина : хххл сад : 14 велика Британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 129см/50.79" ракав : 67.5 см/26.57" должина : 98см/38.58". Точка Специфики Сезона : Пролет Лето Winter Зима. Пол : Жени . Материјал : Полиестер/памук. Декорација : Никој. Должина на фустан : како што е прикажано. Должина на ракавот : како што е прикажано. Јака : Кружен Врат. Тип На Шема : Чипка. Стил : Мода, Каузална. Тежина : 370~400гр(М-ХХЛ). Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. 2. Стилски и мода ве прават попривлечни. 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Пакетот вклучува џемпер ОД 1 ПАРЧЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.