Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Смешна Текила Кошула, Дефинитивно Треба Да Танцувате На Маица За Маса

Смешна Текила Кошула, Дефинитивно Треба Да Танцувате На Маица За Маса

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,2 мл/јд2 (142 г/м2)). : Мало одговара. : Откинете ја етикетата. : Работи верно на големината. . . С. М. Л. ХЛ. 2ХЛ. 3ХЛ. . Ширина, во. 17.99. 20.00. 22.01. 24.02. 25.98. 27.99. . Должина, во. 27.99. 29.02. 30.00. 31.02. 32.01. 32.99. . Должина на ракавот, во. 8.90. 9.17. 9.45. 9.72. 10.00. 10.39. . Смешна Текила Кошула, Дефинитивно Треба Да Танцувате На Маица За Маса.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.