Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Среда Маица Виолетова Неонски Нормално е Илузија Пајакова Мрежа Унизе Краток Ракав Маица Графички Маица

Среда Маица Виолетова Неонски Нормално е Илузија Пајакова Мрежа Унизе Краток Ракав Маица Графички Маица

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис На Производот . Тие се гаден и тие се куки мистериозни и плашлив, семејството Адамс! Проверете ја нашата најнова среда Адамс маици за ноќта на вештерките, или за поддршка на новата тв серија. Оваа супер удобна маичка е направена од 4,2 мл. 100% памук. Боите НА ЦВЦ хедер се мешавина од памук/полиестер. Двојна игла зашиени ракав, и полите. Се одликува со класично вклопување со залепен врат и раменици и етикета за солза за максимална удобност и совршено вклопување. Ние носиме и постојано растечки избор на облека за да одговараат на потребите на целото семејство. Сите наши маици се испечатени во куќата од нашиот професионален производствен тим. Ова гарантира дека добивате уникатен, единствен дизајн. Нашите графички маици се отпечатени во САД со најсовремена опрема за да обезбедат живописни бои и трајна издржливост. ЗАБЕЛЕШКА : ова е на женски дизајн на унисекс маица, така што големината надолу за помало вклопување!. 100% памук . Повлечете го затворањето . НЕВЕРОЈАТНО ВКЛОПУВАЊЕ : оваа кошула има одличен изглед и кул вклопување. Постојано се развиваме и растеме за да бидеме во чекор со постојано променливата побарувачка за уникатна и трендовска облека. Графичките маици се совршен начин за давање изјава.Посветени сме да останеме во тренд за да ви ги донесеме најсовремените дизајни. Маиците исто така прават одличен подарок за пријателите и семејството! . ОГРОМЕН ИЗБОР : Нашите маици се одличен стартер за разговор што ќе ги врти главите насекаде каде што одите. Споделете ги вашите верувања со нашиот избор на капи, маици, дуксери, дуксери, блузи за резервоари, врвови на долман, тамблери и многу повеќе!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.