Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дизајнарт Антички Растителен Живот XIII Фарма Врамена Уметност Печатење

Дизајнарт Антички Растителен Живот XIII Фарма Врамена Уметност Печатење

DEN 337.76
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа извонредна гроздобер Растителен Свет XIII врамена ѕидна Уметност е отпечатена со користење на најквалитетно мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите ликовни отпечатоци од платно гикли се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја уметничка површина е цврсто испружена преку дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани во галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената платнена уметност конечно е инсталирана во дрвена рамка. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита. Кога ќе ја добиете Вашата Платнена Уметност, комплетот за виси е вклучен, па затоа е подготвен веднаш да висат на ѕидот. . Карактеристики : . - Стил : Фарма. - Предмет : Цветни. - Боја : Зелена. - Монтиран памучно платно со врвен квалитет. - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со упатства и висечки комплет монтиран Памучно платно со Врвен квалитет. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за закачување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.