Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Неутрални тонови Виножито Графички уметнички џет црно лебдечки платно печатење wallидна уметност, дизајн од Елизабет Медли

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Неутрални тонови Виножито Графички уметнички џет црно лебдечки платно печатење wallидна уметност, дизајн од

DEN 719.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : модерна уметност, шема, виножито, ленти, неутрални тонови, бохо. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка . Дизајн од Елизабет Медли.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.