Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Момчиња 5. оз., Удобностсленд Екосмарт Маица

Момчиња 5. оз., Удобностсленд Екосмарт Маица

DEN 255.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

100% полиестерска платнена обвивка со најлонска технологија Отпорна на абење на Технологија отпорна на абење се спротивставува на абење и солза водоотпорна, запечатена со цвест, 5000ммдишење, 500гминсајд медиа плеер џеб прилагодлив триделен качулка-доказ надворешни џебови џебови за пристап до везови и кука-и-јамка јакна за прилагодливи манжетни компатибилна Со траверс 5371модел прикажан стил на носење 5371 (се продава одделно) под момчињата ханес 5.2 мл., 50/50 Comfort Blend Ecosmart Маица 5370 (2 ПАКЕТ).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.