Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Момци Дрибленд? 5. оз., Маица Пакет

Момци Дрибленд? 5. оз., Маица Пакет

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината за сушење ја отстранува влагата од телото; шиење со двојна игла низ целата површина; беспрекорна јака; етикета за пренос на топлина; снимено Рамо до рамо; Гилдан Бојс Дрибленд? 5.6 мл., 50/50 Маица 2 Пакет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.