Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нордиски плоштад II

Нордиски плоштад II

DEN 478.40
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

12x12 Wallидна уметност на платно со наслов "Nordic Square II ". Чувствуваме дека wallидната уметност е најважниот аспект на изгледот и чувството на секоја просторија. Уметноста комплетира просторија и со само неколку додатоци може да направи куќа да се чувствува како дом. Нашите обвивки за платно додаваат современо и модерно чувство во која било дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, вие го именувате. Тие исто така прават прекрасни подароци за семејство или пријатели. Сите платна се длабоки 1,25 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.