Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Трговска марка ликовна уметност ла кујна II платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност ла кујна II платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини, трговска марка ликовна уметност „Ла кујна II“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, дрвена рамка : Уметник : Пекара во боја. Тема : Текст. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.