Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Каролини Богатства SS8375APRON Ѕвездена Ноќ Австралиски Овчар Престилка, Големи, разнобојни

Каролини Богатства SS8375APRON Ѕвездена Ноќ Австралиски Овчар Престилка, Големи, разнобојни

DEN 175.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Каролини Богатства SS8375 APRON Ѕвездена Ноќ Австралиски Овчар Престилка, Голем, разнобоен Престилка кој раса специфични Австралиски Овчар уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Кујна Престилка или Скара Престилка. Оваа престилка Е престилка Во Стилот На Лигавче прави одлична престилка за печење, престилка за уметник, престилки на серверот, престилка за градинарство или престилка за чешлање кучиња. Обоен со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници и мери приближно 27"W x 31"H. Изработен од 100% Ултра Откачен Полиестер со ремени за бела вратоврска. За сите вас кујна престилка жени и кујна престилка мажи ова е производ за вас. Лесен и се пере во обична машина за перење. Полиестерскиот материјал брзо се суши и го намалува боењето и уметничкото дело прави симпатичен арпон за готвење. Оваа Престилка е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Престилка. Лигавче Стил. 27"Х х 31" В.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.