Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Каролини Богатства MW1200APRON Сирени Небото Престилка, Големи, разнобојни

Каролини Богатства MW1200APRON Сирени Небото Престилка, Големи, разнобојни

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Каролини Богатства MW1200 APRON Сирени Небото Престилка, Големи, разнобојни Кујна Престилка или Скара Престилка. Оваа престилка Е престилка Во Стилот На Лигавче прави одлична престилка за печење, престилка за уметник, престилки на серверот, престилка за градинарство или престилка за чешлање кучиња. Обоен со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници и мери приближно 27"W x 31"H. Изработен од 100% Ултра Откачен Полиестер со ремени за бела вратоврска. За сите вас кујна престилка жени и кујна престилка мажи ова е производ за вас. Лесен и се пере во обична машина за перење. Полиестерскиот материјал брзо се суши и го намалува боењето и уметничкото дело прави симпатичен арпон за готвење. Оваа Престилка е Од Каролини Богатства фантазија категорија на производи. Престилка. Лигавче Стил. 27"Х х 31" В.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.