Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ханес Опуштено Одговара На Жените Автентични Најважен Краток Ракав В - Вратот Маица

Ханес Опуштено Одговара На Жените Автентични Најважен Краток Ракав В - Вратот Маица

DEN 479.36
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Колку и да сте разноврсни. Оваа класична маица со в-врат оди со се. Ханес Женски Најважен Краток Ракав V - Вратот Маичка Стил 5780. Средна тежина 100% памук (грејачи се мешавина од памук/полиестер). Мека, женска маица наменета за женско вклопување. Машинско перење ладно со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Не железо декорација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.