Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гилдан Жените 4. оз. Мек Стил Помлад Фит В - Вратот Маица Пакет

Гилдан Жените 4. оз. Мек Стил Помлад Фит В - Вратот Маица Пакет

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

100% предрунк памук; делукс 30 синглови Меки стилови; митриран V-врат; двојно-игла зашиени ракави и долниот раб; Спорт Сива е 90/10; Темна Хедер, Хедер (Ирска Зелена Женска ребро плетена јака; беспрекорна јака; обложени ракави; странична конструкција со стилски заострен крој; Гилдан Жени 4.5 мл. Soft Style Помлади Одговара V-Вратот Маица 3 Пакет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.