Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бубачки Зајаче И Лола Женска Каша Графичка Маичка Со Кратки Ракави, Големини XS-XXXL

Бубачки Зајаче И Лола Женска Каша Графичка Маичка Со Кратки Ракави, Големини XS-XXXL

DEN 207.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Багс и Лола се здружуваат за да го спасат светот! Задолжително за секој вентилатор, оваа шарена Графичка Маичка е чуден додаток на вашата секојдневна колекција и има кул дизајн напред и назад. Спарете го со вашите омилени фармерки или шорцеви и започнете го денот во стил на суперхерој. Закривениот раб создава полиран изглед подвиткан или невиткан. Материјал : 58% Памук/42% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина S. Fit : Полу-опремен. Деколте : Екипажот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : Графички напред и назад; закривен раб на кошулата. - Ворнер Брос, Сите Права Се Задржани. Грешки И Лола Графички Маичка За Жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.