Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
јаделе облека 2-ри Роденден Кошула За Момчиња Диносаурус Годишно Момче Роденден Момче Дино Две Маица Деца Подарок Сива

јаделе облека 2-ри Роденден Кошула За Момчиња Диносаурус Годишно Момче Роденден Момче Дино Две Маица Деца Подарок Сива

DEN 303.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа симпатична роденденска облека е совршена за славење на големиот ден на вашето малечко. Доволно е издржлив за секојдневно носење и перење во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат. 7 јадеше 9 Облека е врвен дизајнер за детска облека и има облека за новороденчиња, новини кошули, како и облека за прва роденденска забава. Сите наши маици се дизајнирани и печатени во САД! Имаме облека за целото семејство! ДЕТСКА РОДЕНДЕНСКА КОШУЛА ЗА ДИНОСАУРУСИ : 7 јадеше 9 ново издание на роденденски кошули со тема дино. Прославете го роденденот на вашето дете и цела година со совршена кошула!. ДИНО 2 РОДЕНДЕНСКА ЗАБАВА : вашиот мал љубител на дино сигурно ќе сака да го носи ова на нивната роденденска забава - прави и одличен подарок!. МОМЧИЊА РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОК : Удобен и достапен. Овие отпечатоци не се пегла за пренос, што значи дека не пука или лупи. Оваа облека ќе продолжи да се чувствува и да изгледа одлично дури и по многу перења. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Дизајниран И печатен во САД од жени во сопственост и управувани со мал бизнис. Отпечатоците се супер меки и професионално се применуваат на ткаенината. Не можете да го почувствувате отпечатокот на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. Носиме уникатна облека за целото семејство! Дизајниран и печатен Во Такома, WA. ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Одличен роденденски подарок за двегодишни момчиња, роденденска кошула, втор роденденски подарок за син или внук.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.