Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Руграти-90-Тиgrрати-Мало Дете И Младинска Графичка Маица Со Кратки Ракави

Руграти-90-Тиgrрати-Мало Дете И Младинска Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Руграти-90-Тиgrрати-Мало Дете И Младинска Графичка Маица Со Кратки Ракави-Авторски Права Виаком Интернешнл Ад. Сите Права Се Задржани. Никелодеон ,grрат и сите поврзани наслови, логоа и ликови се заштитни знаци На Виаком Интернешнл Ад. Создаден Од Класки Цсупо, Ад. Цврсти Бои-100% Памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Загреани Бои-60% Памук 40% Полиестер. Мек памук со прстен. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.