Нерѓосувачки Челик Двоен Ред Црна Јаглеродни Влакна Вметнување Полиран Бенд

Нерѓосувачки Челик Двоен Ред Црна Јаглеродни Влакна Вметнување Полиран Бенд

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нека оваа атрактивна лента од нерѓосувачки челик ја покаже вашата вечна посветеност. Издржлив и елегантен, овој опсег широк 6мм има два реда вметнување црни јаглеродни влакна. Достапен во големина на прст 10.5, овој бенд ќе додаде класа и карактер на вашиот личен стил.Метална Тежина : 3,33 Грама Накит Тип : Моден Стил : Двоен Ред Свадба Бенд : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бел Материјал : Црна Јаглеродни Влакна Ширина на Лентата : 6ммринг Големина : 10,5 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Н/А.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.