Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Титаниум Полиран Рамен Удобност Назад ЦЗ Прстен

Титаниум Полиран Рамен Удобност Назад ЦЗ Прстен

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Привлечете внимание кон вашиот прстенест прст со оваа едноставна, но софистицирана свадбена лента. Изработена од титаниум, оваа рамна лента од 4 мм се истакнува со тркалезен кубен цирконски камен за привлечна привлечност и доаѓа во големина на прст 6. Овој удобен фит бенд е совршен за секојдневно носење или во посебни прилики.Метална Тежина : 1,52 Грама Накит Тип : Моден Стил : Рамен Свадбен Бенд : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 4ммринг Големина : 6комфор Фитстоун Детали : Тип : Кубна Цирконијаколор : Чиста Форма : Тркалезна Количина : 1 вашата ставка пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Кина атрактивниот Титаниум Рамен Удобност Назад CZ Прстен. Овој дизајн е широк 4 мм. Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. ОПЦИЈАТА ЗА ПОДАРОК КАРТИЧКА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА СТАВКА!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.