Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Поло за кратки ракави на Georgeорџ Биг Машки

Поло за кратки ракави на Georgeорџ Биг Машки

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Поло за кратки ракави на Georgeорџ Биг Машки не е само за теренот за голф. Тоа е удобна и елегантна кошула што може да се носи и во ресторанот, канцеларијата или следната забава. Направено е од мек и ветровито полиестер што помага да се одврати влагата и да се движи слободно со вас. Класичното затворање на три копчиња ви овозможува да го одржувате соодветното или опуштеното. Овој поло со голема големина е достапен во разновидни стилови, вклучувајќи варијанти со цврста боја и шарени. Спарете го со неколку патеки следниот пат кога ќе ги погодите врските или облечете го преку некои фармерки за фустани вибрации што е одлично за ноќите надвор од градот. Поло за кратки ракави на Bigорџ Биг Машки : 100% полиестер. Поло маица . Кратки ракави. Големи големини. Затворање на три копчиња. Јака. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, не користете омекнувачи, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.