Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пат Трева Шума Aut Патување Темно Добредојдовте Назад Честитки Пликови Празно

Пат Трева Шума Aut Патување Темно Добредојдовте Назад Честитки Пликови Празно

DEN 212.80
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : 14,6 см х 9,8 см / Класификација : Картички За Добредојде Карактеристика : Секоја картичка врежана Со Букви" Добредојде", со мазна мат завршница создава елегантен и стилски изглед. Совршен за нечиј посебен голем ден!Материјал : Висококвалитетен и мазен пакет Хартија количина : 10 картички+10 плик овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Пат Трева Шума Aut Патување Темно Добредојдовте Назад Честитки Пликови Празно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.