Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Американска честитка за роденденска картичка за баба

Американска честитка за роденденска картичка за баба

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Американските честитки со честитки ги зближуваат семејствата повеќе од 100 години! Овој симпатичен и модерен дизајн има торта украсена со цвеќиња на штанд. Боите се среќни и топли - точно како сакате баба да се чувствува на нејзиниот посебен ден. Предна порака : Среќен роденден, баба. Внатре во пораката : Вие сте повеќе посебни и повеќе сакани отколку што знаете…. Забавна и значајна картичка за вашата баба на нејзиниот роденден. Загрејте го срцето на вашата баба со експресивна картичка за роденден! Совршено за внука или внук да ја споделат со својата баба, оваа роденденска картичка длабоко ја изразува целата loveубов и благодарност што ја заслужува!

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.