Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Прстен Со Шест Канџи Елегантен Легиран Кубен Цирконски Прстен За Партиска Легура Кубни Цирконски Злато

Прстен Со Шест Канџи Елегантен Легиран Кубен Цирконски Прстен За Партиска Легура Кубни Цирконски Злато

DEN 1382.40
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : кубен цирконски прстен со шест канџи е многу убав, елегантен и благороден, ќе бидете пошармантни да го носите.Тенок и мазен прстен е целосно совпаѓање, можете да одговарате на која било од вашата облека. Покрај тоа, тоа е добар подарок за вашите пријатели.Изработен од висококвалитетен легиран материјал, прстенот е против ' рѓа, мазен и удобен за носење.Постојат шест американски големини за ваш избор, 5, 6, 7, 8, 9, 10.It погоден е за запознавање, клуб, забава, подарок, банкет итн.Име на ставка : Рингматеријал : Легура, Кубен Цирконијастил : Мода Секс : Женски Детали : Големина НА САД 5( Диа) : 15,7 мм/0,62" (Прибл.). Големина НА САД 6( Диа) : 16,4 мм/0,65 " (Прибл.). Големина НА САД 7( Диа) : 17,3 мм/0,68 " (Прибл.). Големина На САД 8( Диа) : 18,1 мм/0,71 " (Прибл.). Големина НА САД 9( Диа) : 18,9 мм/0,74 " (Прибл.). Големина НА САД 10( Диа) : 19,7 мм/0,78 " (Прибл.). Големина НА САД 11( Диа) : 20,6 мм/0,81 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Х Прстен Кубни цирконија шест-ноктот прстен е многу убава, елегантна и благородна, ќе бидете повеќе шармантни носејќи го. Тенок и мазен прстен е целосно совпаѓање, можете да одговарате на која било од вашата облека. Покрај тоа, тоа е добар подарок за вашите пријатели. Изработен од висококвалитетен легиран материјал, прстенот е против ' рѓа, мазен и удобен за носење. Постојат шест американски големини за ваш избор, 5, 6, 7, 8, 9, 10. Таа е погодна за датира, клуб, партија, подарок, банкет, итн. Прстен : Легура, Кубна Цирконија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.