Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Hwmodou Женски Јакна Печатени Вртење Надолу Јака Долги Ракави Мода Лабава Повик Жан Со Џеб Палта Канцеларија Тренингот За Жена

Hwmodou Женски Јакна Печатени Вртење Надолу Јака Долги Ракави Мода Лабава Повик Жан Со Џеб Палта Канцеларија Тренингот За Жена

DEN 559.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : S Биста : 92cm/36.22" Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 55cm/21.65" Должина : 59cm/23.23" Големина : М Биста : 96cm/37.80" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 56cm/22.05" Должина : 60cm/23.62" Големина : L Биста : 100см/39.37" рамо : 41см/16.14" ракав : 57см/22.44" должина : 61см/24.02" големина : xl Биста : 104см/40.94" рамо : 42см/16.54" ракав : 58см/22.83" должина : 62см/24.41" големина : xxl биста : 108см/42.52" рамо : 43см/16.93" ракав : 59см/23.23" должина : 63см/24.80" материјал : ткаенината нема Истегнување, Но е лесна и дише. Оние кои сакаат лабаво вклопување можат да нарачаат поголема големина.Карактеристика : Проѕирна мрежа, Долг ракав, бејзбол јака, патент нагоре, видете, бомбер јакна натпревар : Костум за сите сезони. Кратката јакна е одлична за да се совпадне со ками, тенкови, блуза, фармерки одлични за одмор, патување, излегување, на отворено, одмор, запознавање, носење на плажа, забава ве молиме погледнете го водичот за големина на Мерење На Производот што го даваме НА НАШИТЕ фотографии (не големина на телото) материјал нашите долги кардигани за жени се чувствуваат како топла прегратка! Тоа е прилично пријатен џемпер од кимоно кардиган со убава мека ткаенина и вистинска количина на истегнување, убаво завеси. Можете да добиете удобно искуство со квалитетен плетен кардиган од ткаенина. КАРАКТЕРИСТИКИ оваа over преголемите кардигани за жени имаат долги ракави, ревер, отворен врат и отворен преден дел, рамо за капка, лабаво вклопување, цврста боја, топла плетена ткаенина. Изгледа облечено или секојдневно и е доволно долго за да го покрие коленото. Два функционални џебови за лепенки напред, слаби, шик, едноставни, но класични. ПОЈАВУВАЊЕ на јака од шал долг кардиган обичен џемпер за жени изгледа добро со блузи, кошули, блузи, панталони, фармерки, здолниште, чевли, потпетици и чизми. Стилизирана со шамија со пруги, ѓердан на тркала,резервоар за тркачка врата, слаби високи и чизми за моден изглед!. ПРИЛИКИ Ласкави макси дами кардиган џемпер облека е погодна за носење за секојдневни прилики Како Патување/ Дома/ Одмор/ Шопинг/ Салон/ Училиште/ Излегување/ Канцеларија/Улична Облека Во Сите Сезони Особено Во Aut и Зима. ИНСТРУКЦИЈА за ПЕРЕЊЕ Машинско перење Со иста боја, препорачајте со торба за перење. Не избелувајте.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.