Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Долги Ракави Јакна Јакна Топла Продажба Дозвола Жените Повик Цврст Долг Ракав Свртете надолу јака Кардиган Копчиња Блуза Блузи

Женски Долги Ракави Јакна Јакна Топла Продажба Дозвола Жените Повик Цврст Долг Ракав Свртете надолу јака Кардиган Копчиња Блуза

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Жени Обични Цврсти Долги Ракави Јака за Вртење надолу Кардиган Копчиња Блуза Блузи Карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови,Долги Ракави,Хеџинг,Цврсти Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Специјалниот печатен дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврста Јака : Стил на Јака со Свртување надолу : Секојдневен, Модна Должина : Редовна Должина на Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Линијата што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Должина : 65см/25.59". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Должина : 66см/25.98". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Должина : 67см/26.38". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104см/40.94 "Должина : 68см/26.77". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108см/42.52 "Должина : 69см/27.17" жените дозвола под 1 10. Женски Долги Ракави Јакна Јакна Топла Продажба Дозвола Жените Повик Цврст Долг Ракав Свртете надолу јака Кардиган Копчиња Блуза Блузи. Женски Долги Ракави Јакна Јакна Топла Продажба Дозвола. Клиренс пионер жените. јакна јакна жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.