Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Нов Пролетен И Летен Моден Класичен Печатење Во Боја На Вратот Без Ракави Долг Фустан макси фустан за жени

Женски Нов Пролетен И Летен Моден Класичен Печатење Во Боја На Вратот Без Ракави Долг Фустан макси фустан за жени

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женска Нова Пролетна И Летна Мода Класично Печатење Во Боја На Вратот Без Ракави Долг Фустан Карактеристика : Функционалното копче Надолу Против вратот ги прави жените да се облекуваат погодни за разни прилики, Поделената Страна ве прави да изгледате модно, секси и шармантно.Премиум Ткаенина : овој плетен џемпер фустан со долги ракави миди е изработен од мека комерцијална плетена ткаенина, лесен и удобен, што е удобен за носење во fall и зима.Повод : Совршен За коктел забава, свадбена забава, време на меден месец, плажа, клуб, одмор, банкет, враќање дома, запознавање, клуб, секојдневно излегување итн.Топли Совети : Рачно измиени во ладна вода и суви рамни, не белете, не пеглајте.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Dress Size USUKEUBust Waist Hip Lengths463490cm/35.43"108cm/42.52"120cm/47.24"143cm/56.30"M683696cm/37.80"112cm/44.09"124cm/48.82"144cm/56.69"L81038101cm/39.76"116cm/45.67"128cm/50.39"145cm/57.09"XL101240106cm/41.73"120cm/47.24"132cm/51.97"146cm/57.48"XXL121442111cm/43.70"124cm/48.82"136cm/53.54"147cm/57.87"XXXL141644116cm/45.67"128cm/50.39"140cm/55.12"148cm/58.27"XXXXL161846121cm/47.64"132cm/51.97"144cm/56.69"149cm/58.66"XXXXXL182048126cm/49.61"136cm/53.54"148cm/58.27"150cm/59.06" мека и удобна ткаенина, растеглива, удобна и ладна. Овој суштински фустан има лабаво вклопување за изглед без напор кој е подготвен за стилизирање. Овој едноставен стил сарафан совршен за секојдневно лето, плажа, одмор, туризам, одмор, секојдневен живот, работа, состаноци, вечера, забава. Цветниот фустан со фустан со појас ќе ве направи прекрасни и шармантни. Машинско Перење Ладно Со Слични Бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.