Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чудо нација бебешки девојчиња критериуми спијат n играат, големини со месеци - месеци

Чудо нација бебешки девојчиња критериуми спијат n играат, големини со месеци - месеци

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој симпатичен сон N Play од Wonder Nation има шарени отпечатоци на нејзините омилени слатки критичари и е направена во мека, удобна ткаенина која е совршена за бебето. Оваа игра за спиење на девојчињата за девојчиња е обележано со безбеден преден патент за лесни промени во и-оф и прави одличен додаток на нејзината гардероба за време на игра, време на дремка и целата забава помеѓу нив. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : Затворање на поштенски преден дел. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите отпечатоци; затворено подножје. Спиј n игра за девојче од чудо нација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.