Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гумена Паметна Продавница Го Расчистува Контејнерот за Складирање, qt, Јасно Со Синиот Капак

Гумена Паметна Продавница Го Расчистува Контејнерот за Складирање, qt, Јасно Со Синиот Капак

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Не заклучување јасна торба со син капак. Опис на du franais : COUV TRANSP BLEU 15qt Цирконијадескрипцин еспаол : ТРАНСПАРЕНТЕН ДЕ ЦИРКОНИО КОН ТАПА АЗУЛ де 14,19 LBrand : "цирконија"|Чист/Син Капак|Капа Qt : 15 Тип : Не-Заклучување ,Материјал : Пластика ,Финиш : Цирконија ,Капацитет : 15 qt,Висина : 5.3 во,Должина : 16.8 во,ширина : 13.3 инчи,БОЈА НА КАПАКОТ НА КАПАЧЕТО : ЈАСНО СИНО ,Тип НА ЗАТВОРАЊЕ : Непроѕирен Капак ,,неговиот квадратен дизајн КОМПАКТНО СЕ вклопува ВО ОРМАРИ, ПЛАКАРИ И ДРУГИ ОБЛАСТИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ,ЧИСТИОТ капак ви овозможува ДА ја видите Содржината зачувана внатре,.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.