Марвел Филмски Универзум-Железен Човек-Актовка Оклоп Ѕид Постер, 22.375 34

Марвел Филмски Универзум-Железен Човек-Актовка Оклоп Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 460.80
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Осветлете ја секоја просторија со Овој Филмски Универзум На Марвел - Железен Човек 2 - Постер За Оклопни Ѕидови Од Актовка. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Марвел Кинематографски Универзум - Железен Човек 2-Актовка Оклоп Ѕид Постер Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.