Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дејвид Оленик-Зборувајќи Пингвин Ѕид Постер, 14.725 22.375

Дејвид Оленик-Зборувајќи Пингвин Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 271.20
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Тренд Меѓународен Дејвид Оленик - Зборувајќи Пингвин Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Дејвид Оленик - Зборувајќи Пингвин Ѕид Постер : Врамени Трендови Постери имаат премија сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.