Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Жените Мода V-Вратот Falbala Лист Мал Бран Точка Фустан Сарафан Беж М

Жените Мода V-Вратот Falbala Лист Мал Бран Точка Фустан Сарафан Беж М

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Култура Врвот, Жените Мода Лето Врвот, Најдобар Натпревар За Шорцеви, Здолништа, Фармерки и Хеланки панталони.лесен, мек и дише; Без облогаобични и елегантни ,Врвови На Вечерни Забави, Облека За Забави или Секојдневно Секојдневно Носење.Совршен за плажа, одмор или секојдневно носење.Предлог за перење : рачно миење ладно и закачување суво.Ве молиме проверете ја сликата за деталите за големината пред да ја купите. Ве молиме дозволете 1-2 см да се разликува поради рачно мерење, благодарност сезона : Лето,Aut : Женска Прилика : Дневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ. Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Ракав : 15см/5.91" Должина : 85см/33.46"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58" Ракав : 16см/6.30" Должина : 86см/33.86"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 102 CM/40.16" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 87cm/34.25"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 106 CM/41.73" ракав : 18cm/7.09" должина : 88cm/34.65"големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 110см/43.31" ракав : 19см/7.48" должина : 89см/35.04" предлог за перење : ладно миење раце и суво закачување. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Сезона : Лето, Aut. Стил : Секојдневен. Култура Врвот, Жените Мода Лето Врвот, Најдобар Натпревар За Шорцеви, Здолништа, Фармерки и Хеланки панталони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.