Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фустани За Жени Плус Големина Женски В-Вратот Ракави Цветни Сонце Фустан Средна Должина Плажа Лабава Сонце Фустани Црна Л

Фустани За Жени Плус Големина Женски В-Вратот Ракави Цветни Сонце Фустан Средна Должина Плажа Лабава Сонце Фустани Црна Л

DEN 271.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

КСЦИККД Фустани За Жени Плус Големина Женски В-Врат Без Ракави Цветен Фустан За Сонце Со Средна Должина На Плажа Лабави Фустани за Сонце. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 100% Полиестерки : Розова, Лубеница Црвена, Сина, Црна, Бела, Темно Зеленило : С,М, Л, ХЛ, ХХЛ, 3хл дебелина : Лесна И Дише Сезона : Пролет/Лето /all Стил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Секојдневен, Моден Повод : Забава, Одмор, Викенд, Патување, Лето, Пакет На Плажа вклучени : 1 Компјутер Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : овој фустан е лесен, удобен, лесен и дише, дури и во жешките летни страници нема да ви дозволат да се чувствувате затнат. Изработен е од висококвалитетен 100% Полиестер. Прилика : овој фустан може да се појави во различни прилики од вашите секојдневни активности. Овој фустан можете да го носите на плажа со боси нозе на мекиот песок, да го почувствувате летното сонце и вечерниот ветер; можете да го носите на забава на пријател за да уживате во забавното време; секако дека можете да го носите и овој удобен фустан кога пазарувате, правите домашни работи или едноставно останувате дома, тоа ќе ви даде добро искуство!. Дизајн можете да го носите и со вашите секојдневни чевли без никакво ограничување. Можете исто така да го носите ова здолниште со капа, и за да ја истакнете вашата мода, но и да играте добар ефект на сенка. Накратко, ако сакате да носите фустани, тогаш ова лето овој фустан ќе биде задолжителен за вашиот плакар!. Карактеристика : Мода Жени V-Вратот Цвет Печатење Ракави Туника Фустани Плус Големина Маица Фустан. Услуги : ние ќе ви обезбедиме квалитетни и ефтини производи во исто време, исто така, ќе ви обезбедиме добра услуга, ако наидете на проблеми за време на процесот на купување, ќе се потрудиме да ви обезбедиме помош, ви посакуваме среќен шопинг!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.