Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женска Мода Обични Етнички Печатени Памучни Кратки Ракави В-Вратот Патент Маици Блуза М

Женска Мода Обични Етнички Печатени Памучни Кратки Ракави В-Вратот Патент Маици Блуза М

DEN 331.04
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женска Мода Секојдневен Етнички Печатени Памук Краток Ракав V-Вратот Патент Маици Блуза. Оваа Модна ткаенина за кошула Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс-Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Врат. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 103см/40.55" Рамо : 59см/23.23" Ракав : 10см/3.94" Должина : 66см/25.98" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 107см/42.13" Рамо : 60см/23.62" Ракав : 11СМ/4.33" ДОЛЖИНА : 67СМ/26.38" Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 113см/44.49" Рамо : 61см/24.02" ракав : 12см/4.72" ДОЛЖИНА : 68СМ/26.77" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 114см/44.88" рамо : 62см/24.41" РАКАВ : 13СМ/5.12" должина : 69см/27.17" големина : ххл сад : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 120см/47.24" рамо : 63см/24.80" РАКАВ : 14см/5.51" должина : 70см/27.56" големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 Биста : 126СМ/49.61" Рамо : 64см/25.20" Ракав : 15см/5.91" Должина : 71см/27.95" " Материјал " : 95% полиестер,5% Спандекс. Мек, лесен, Растеглив И Мек Материјал Од Влакна, Дише и Лабаво Одговара за Носење. "Карактеристики" : Женска Мода Секојдневен Етнички Печатени Памук Краток Ракав V-Вратот Патент Маици Блуза. "ШАРМАНТНО НАСЕКАДЕ : " Совршени женски врвови за забава,секојдневна, плажа, клуб, дневна и летна облека. "СИТЕ НАТПРЕВАР : " Одлично е да се комбинираат со слаби фармерки, хеланки,шорцеви или слаби фармерки. "НЕГА НА ОБЛЕКА : " Препорачано миење раце. машина за перење. наредени сува. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате. ладни врвови на рамената за жени; бела блуза за жени; црни блузи за жени; работни блузи за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.