Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Имате Женски Врвови Обична Туника Цветен Принт В-Вратот Краток Ракав Копче Маица Блузи

Имате Женски Врвови Обична Туника Цветен Принт В-Вратот Краток Ракав Копче Маица Блузи

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Информации за производот : Женски Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Розова,Небесно Сина,Светло Сина,Цијан,Морнарица,Црна,Темно Сива,Светло Сива,Бела,Портокалова,Каки,Ѓумбир,Зелена,Темно Зелена,Нане Зеленило : С,М,Л,XL,XXL,Xxxls Должина На Ракавот : Кратко Деколте На Ракавот : V-Шема На Вратот : Стил на Печатење : Лежерно Што Добивате : 1 Еез Жени Ве Молиме,Не Само Што Упатувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 42см/16.54" Должина : 69см/27.17" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 43см/16.93" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 102см/40.16" рамо : 41см/16.14" ракав : 44см/17.32" ДОЛЖИНА : 71СМ/27.95" големина : xl сад : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 108см/42.52" рамо : 42см/16.54" ракав : 45см/17.72" должина : 72см/28.35" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 114см/44.88" РАМО : 43СМ/16.93" Ракав : 46см/18.11" должина : 73см/28.74" Големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 120СМ/47.24" рамо : 44см/17.32" ракав : 47см/18.50" должина : 74см/29.13" ткаенина : 95% Полиестер,5% СПАНДЕКС. Висококвалитетните Материјали Ги Прават Овие Маици Доволно Да Се Протегаат. Тој Е Лесен, Дише И Мек, Ќе Ви Овозможи Пријатно Искуство Со Носење. Карактеристики : Маици Со Врат, Врвови Со Кратки Ракави, Кошули Со Цветни Принтови, Секојдневна Летна Облека, Трендовски Пролетни Блузи, Стилски И Економичен Главен Производ За Гардероба. Повод : Оваа Симпатична Блузи Може Да Оди На Плажа, Да Работат На Повик Датум Ноќ. Погоден За Враќање На Училиште, Излегување, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Шопинг Или Само Секојдневно Носење, Какви Било Прилики. Натпревар : Тоа Е Едноставен, Но Никогаш Застарен Стил Кошули За Било Која Возраст. Можете Да Го Облечете Со Здолниште, Панталони Или Јакни Или Да Го Носите Секојдневно Со Фармерки, Шорцеви. Напикано Или Навлечено Однапред Ќе Ви Даде Врвен Изглед. Упатство За Перење : Рачно/Машинско Перење Во Нежно Со Ладна Вода, Закачете Се Да Се Исуши Или Исушете Ја Линијата, Не Избелувајте, Топло Железо Доколку Е Потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.