Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пролетни Фустани ајомет За Женски Женски Памучни Ленени Без Ракави Со Големи Димензии Лабав Ревер Во Долго Здолниште Со Елек Од Блуза,Морнарица

Пролетни Фустани ајомет За Женски Женски Памучни Ленени Без Ракави Со Големи Димензии Лабав Ревер Во Долго Здолниште Со Елек

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Пролетни Фустани За Женски Женски Памучни Ленени Без Ракави Со Големи Димензии Лабав Ревер Во Долго Здолниште Со Елек Од Блуза Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 201гр. големина На Пакетот : 25х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Краток Ракав, V-вратот, а-линија, Шарена Со Дизајн На Двата Странични Џебови, Дише, Кожа -, Прави Да се Чувствувате Опуштено и Удобно. НАШИТЕ УСЛУГИ : Сите Прашања во Врска Со Нашите Предмети Може Да Се Јавите На Ние Ќе Се Потрудиме Да Ви Даде Совршен Шопинг Искуство. Летниот Фустан Со Цветен Принт Е Женски Сон, Во Толку Убаво Време, Треба Да Го Носите, Печатењето Е Ретро И Прекрасно, А Бојата Е Прекрасна И Елегантна, Изгледа Многу И Убаво, Меко, Удобно И Воздушно За Жешките Летни И Влажни Денови, Само Верувајте Ми, Кога Ќе Го Носите Овој Фустан Ќе Привлечете Поголемо Внимание. Рачно Миење Одделно Во Ладна Вода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.