Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Honeeladyy Фустан Партија Плажа Фустани На Дозвола Жени Гроздобер Краток Ракав Замав 50 Тите Домаќинка Повик Вечер Партија Матурска Облека

Honeeladyy Фустан Партија Плажа Фустани На Дозвола Жени Гроздобер Краток Ракав Замав 50 Тите Домаќинка Повик Вечер Партија Матурска

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски Летен Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави . Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : . Изработен од лесна ткаенина што дише, има малку растегливост и воопшто не се држи. Лесно за ставање и полетување. Едноставен Атрактивен стил, совршен за забава, излегување, ноќно излегување, состанок, матура, клуб, свадби, коктел, костим топка итн. Можете да го облекуваат нагоре или надолу за различни прилики. Рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно. Сезона : Лето Пол : Женски Стил : Прав Материјал : Ленен Ракав Должина : Краток Ракав Шема Тип : Печатење Деколте : V-Вратот Фустан Должина : Над коленото,Мини Декорација : Ниту Една Силуета : А-Линија Што добивате : 1 X Фустан Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот Добиена Големина : С САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Биста : 87см/34.3" Рамо : 35см/13.78" Половината : 64см/25.2" Должина : 98см/38.6". Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.2 "Рамо : 36см/14.17" Половината : 69см/27.2 "Должина : 99см/38.9". Големина : Л САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 97см/38.2 "Рамо : 37см/14.57" Половината : 74см/29.1 "Должина : 100см/39.4". Големина : XL САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102cm/40.2 "Рамо : 38cm/14.96" Половината : 79cm/31.1 "Должина : 101cm/39.8". Големина : 2 XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 107cm/42.1 "Рамо : 39cm/15.35" Половината : 84cm/33.1 "Должина : 102cm/40.2". 1. Макси здолништето а-линија го покажува вашиот уникатен личен шарм и произведува вграден визуелен ефект. Погоден е за совпаѓање со блузи, блузи, блузи за резервоари итн. 2. Ова женско макси здолниште има еластичен струк кој лесно се вклопува и не е затегнат, што го прави вашиот струк поудобен и ви овозможува да го повлечете здолништето нагоре или надолу за да ја прилагодите должината што ја сакате. 3. Ова долго здолниште, мек материјал, лелеаво здолниште, одете по здолништето што трепери од ветрот, се ниша, за да создаде чувство на духовна самовила атмосфера.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.