Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машки Секојдневен Фустан Поло Маици Четвртина Со Кратки Ракави Патент Јака Класичен Фит Тениски Голф Куглана Маица Летен Врв

Машки Секојдневен Фустан Поло Маици Четвртина Со Кратки Ракави Патент Јака Класичен Фит Тениски Голф Куглана Маица Летен Врв

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Здраво, Драг Клиент, Добредојдовте Во Продавницата АКОИ, 4 + стилови на ѕвезди за вас!! Најдобра Услуга И Стилска Облека За Жени/Мажи!!!Повеќе информации за големината ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата, препорачајте 1-2 големина нагоре.Ако имате какви било прашања во врска со фустанот, слободно контактирајте не. Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 часа.УДОБНА ТКАЕНИНА : квалитетен полиестер и памук, спандекс ткаенина, добра способност за нежност и пропустливост на воздухот, што прави да се чувствувате добро и удобно кога носите, меко и лесно, опуштено вклопување, ви дава неверојатно искуство при носење!ПОВОД : овој секојдневен стилски машки блузи е погоден за различни прилики како деловна работа,интервју,забава,голф,секојдневен секојдневен живот итн., и за млади мажи и за постари мажи. Прекрасни подароци или роденденски подароци за вашиот сопруг, тато и пријателите.Сите Стилови Се Тука : Машки Хенли Кошули, Машки Обични Кошули Со Копчиња, Машки Маици За Активна Облека, Машки Поло Маици, Машки Маици, Машки Јакни И Палта Од Руно, Машки Кошули За Голф, Атлетски Кошули И Блузи, Кошули Со Копчиња, Кошули За Фустани, Поло, Маици, Блузи За Тенкови, Големи И Високи, Млади Мажи, Машки Кратки ракав, Долг Ракав, Без Ракави, Мешавина Од памук, Дрес, Лен, Полиестер Итн.Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 20.5 см/8.07" Рамо : 44.5 см/17.52 "Должина : 72см/28.35". Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 21.5 см/8.46" Рамо : 46см/18.11 "Должина : 74см/29.13". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 22.5 см/8.86" Рамо : 47.5 см/18.70 "Должина : 76см/29.92" . Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 124см/48.82 "Ракав : 23.5 см/9.25" Рамо : 49см/19.29 "Должина : 78см/30.71". Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 132cm/51.97 "Ракав : 24.5 cm/9.65" Рамо : 51cm/20.08 "Должина : 80cm/31.50". Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 140cm/55.12 "Ракав : 25.5 cm/10.04" Рамо : 53cm/20.87 "Должина : 82cm/32.28". Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 148cm/58.27 "Ракав : 26.5 cm/10.43" Рамо : 55cm/21.65 "Должина : 84cm/33.07". Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 156cm/61.42" Ракав : 27.5 cm/10.83" Рамо : 57cm/22.44" Должина : 86cm/33.86" € Премиум Материјал} машка трендовска облека, изработена од полиестерска и еластинска ткаенина, мек допир, истегнување, брзо сушење, лесна/средна тежина, пријателска за кожата, ДИШЕ И Удобно ЗА НОСЕЊЕ. ●Лесен За Облекување● гардероба задолжителен врв за пуловер за вас, разноврсен стил што секој може лесно да го совпадне! Карактеристики со стилски дизајни, лесни за комбинирање со какви било облеки што ви се допаѓаат, како што се панталони, чино, панталони, фармерки, шорцеви, сандали или патики, исто така е добро да носите со јакна и да се превртувате кога е ладно, да изгледате уредно и модно. ●Прилика} овие машки кошули се одлични за секојдневно носење, состанок, бизнис, канцеларија, работа, одмор, салон, забава, плажа итн. Одлични подароци за мажи, подароци за сопруг. Оваа удобна кошула е неопходна во машката гардероба и одлична за цела сезона. ●Големина на нарачката Нагоре, ве Молиме љубезно погледнете ја нашата табела со големини во сликите на производот. Врз основа на искуството на нашите клиенти, предложете Да Нарачате 1~2 Поголема Големина од вообичаеното. ①Подобра Услуга За Клиентите + Шик дизајни и соодветна дебелина точно за носење во пролет ,umn и лето како основни врвови, добри за домашна облека и улична облека. И ние обезбедуваме 60 дена гаранција За враќање на Парите и Бесплатна Замена за клиентите, па ако има некаков проблем, ве молиме испратете ни е-пошта во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.