Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хаофи Нерѓосувачки Челик Месо Чекани Чекан Двострани Месо Тендер Алатка

Хаофи Нерѓосувачки Челик Месо Чекани Чекан Двострани Месо Тендер Алатка

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Функција : 1. Текстурирана страна за омекнување и мазна страна за израмнување и удирање на сите видови месо, а исто така може да се користи за дробење ореви, бонбони или коцки мраз.2. Дизајн на кука дупка на дното на рачката, поудобно складирање, може да се закачи, едноставен и удобен, не зазема простор.3. Дизајнирана со handономска рачка од дрво, рачката против лизгање удобно се вклопува во вашата рака погодна за домашна кујна.4. Користење материјал од нерѓосувачки челик за храна, отпорност на висока и ниска температура, силна отпорност на корозија, издржлив, хигиенски и здрав.5. Усвојте едноделен процес на обликување, фина изработка и совршена текстура, практичен подарок за семејства или пријатели!Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Месо Тендеризерматеријал : 304 Нерѓосувачки Челик+Дрвена Боја : како што е прикажано на сликата големина На Главата на тендер : Прибл.5х5, 7см/2х2, 2интотална Должина : Прибл.29см / 11.4 вдолжина на рачката : Прибл.9см / 3.5 во тежина : Прибл.472г/16.6 Озпакет Листа : 1 Х Месо Тендеризерноте : 1. Ве молиме дозволете грешка 1-2ин поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Усвојте едноделен процес на обликување, фина изработка и совршена текстура, практичен подарок за семејства или пријатели!. Дизајнирана со handономска рачка од дрво, рачката против лизгање удобно се вклопува во вашата рака погодна за домашна кујна. Користење материјал од нерѓосувачки челик за храна, отпорност на висока и ниска температура, силна отпорност на корозија, издржлив, хигиенски и здрав.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.